W miniony piątek wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunkami Joanną Warchoł-Żuchowską i Emilią Kot włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”. W tym roku finałowi kampanii towarzyszyło hasło: „Wszystkie śmieci są nasze!”. Uczniowie skupili się przede wszystkim na sprzątaniu okolic naszej szkoły. Wiele śmieci udało się zebrać na szkolnym boisku, dlatego apelujemy do uczniów, by wszelkie odpadki trafiały tam, gdzie jest ich miejsce (kosze na śmieci znajdują się na terenie boiska!). Działania wolontariuszy spotkały się z aprobatą przechodniów, którzy chwalili taką aktywność młodzieży. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję i zapraszam do udziału w kolejnych edycjach!

Emilia Kot