Miło mi poinformować, że karma zebrana podczas ostatniej zbiórki trafiła do Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku oraz za pośrednictwem p. Doroty Rudy również do Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt w Sanoku. Wolontariusze zawsze chętnie odwiedzają schronisko i ja również zachęcam wszystkich uczniów, by umówili się telefonicznie na wyprowadzanie zwierząt na spacer. One naprawdę tego potrzebują!

Dodatkowo, udało się zebrać dużą ilość nakrętek. Przypominam, że wszystkie nakrętki trafiają do pana Adama, chorego na autoimmunologiczne zapalanie naczyń krwionośnych. Dzięki naszej zbiórce, każdego roku, pan Adam otrzymuje około 1000 zł. na leczenie swojej choroby.

Dziękuję serdecznie wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w szkolnej zbiórce, jak i za pomoc paniom Dorocie Rudy i Monice Śliwce-Warankiewicz.  Zachęcam do udziału w kolejnych akcjach!

Emilia Kot