W jednej z ostatnich relacji pisaliśmy o czytaniu w kontekście pór roku i tak się złożyło, że spontanicznie „skrzyknięte” spotkanie 18 listopada przypadło właśnie na dzień przysypania jesiennego listowia śniegiem. To byłby niewybaczalny błąd marketingowy, gdybyśmy zbiegu tych pięknych okoliczności przyrody nie wykorzystali na rzecz promocji czytelnictwa – no po prostu każda pora roku jest dobra na czytanie 🙂

Zatem przypominamy i zapraszamy na reklamowane wcześniej „Skarpetkowe wyzwanie na grudniowe spotkanie” 2 grudnia o godz. 16.00 w czytelni. Szczegóły w zakładce „Komunikaty stowarzyszeń szkolnych”.

Zapraszamy nie tylko fanów skarpetkowych przygód i nie tylko samych zdeklarowanych Pasjonatów Czytelnictwa, ale równie serdecznie, a może nawet bardziej tych, którzy przygodę z czytaniem chcieliby rozpocząć i dotyczy to w równym stopniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Na pewno każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, gdy będzie mógł to robić w spokoju, bez presji dzwonka.

Dodatkowa informacja dla tych, co już prawie wszystko wyczytali – na spotkanie 2 grudnia dotrze pierwsza partia książek, zakupionych w ramach grantu, przyznanego Stowarzyszeniu przez Fundację ORLEN.

Przy okazji informujemy, że z grafiku popołudniowych, piątkowych dyżurów biblioteki szkolnej prowadzonych w ramach Stowarzyszenia, z przyczyn niezależnych od dobrych chęci, wypadł najbliższy piątek – 25 listopada, za co ewentualnych zainteresowanych przepraszamy.

Grażyna Bartkowska