Tuż przed przerwą świąteczno-noworoczną reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w Finałach Wojewódzkich w unihokeju. Kwalifikację do nich zdobyli wygrywając wszystkie wcześniejsze mecze w zawodach miejskich, powiatowych i półfinałowych (łącznie z finałem było to 15-16 spotkań).

Kategoria ID (rocznik 2010 i młodsi) swój finał rozgrywała w Bukowsku. Drużyna w składzie: Kacper Kłodowski, Marcel Milczanowski, Stanisław Robel, Oskar Bator, Kacper Suchecki, Paweł Reubenbauer, Łukasz Burczyk, Antoni Sroka, Łukasz Mateja, Nikodem Starościak wygrała swoje mecze kolejno 5:0 z SP1 Stobierna, 7:1 z SP Pustków, 7:1 z SP5 Dębica i 3:1 z SP7 Krosno.

Dzień później ich starsi koledzy (kategoria IMS, rocznik 08/09 ) wygrali turniej finałowy w Kamieniu, wygrywając 3:0 z SP1 Stobierna, 6:0 z SP Kłyżów, 8:0 z SP Majdan Królewski, 3:0 z SP1 Żurawica i 2:0 z SP4 Sanok. Na uwagę zasługuje z pewnością fakt, że zmagania chłopcy zakończyli bez straty bramki z bilansem 22:0. Jest to tym bardziej godne podkreślenia, iż skład drużyny tworzyli uczniowie w zdecydowanej większości z rocznika młodszego. A byli to: Alan Suchecki, Jakub Serwatko, Piotr Robel, Kajetan Kulikowski,  Marcel Florko, Michał Sudyka, Ksawery Janusz, Piotr Dydek.

Obie drużyny zyskały prawo startu w zawodach ogólnopolskich, reprezentując nasze województwo na zawodach w Elblągu na przełomie maja i czerwca. Gratulujemy.