12 stycznia 2023r. klasa 2d w ramach realizacji bonu- nagrody ufundowanej przez RADĘ RODZICÓW za zdobycie I miejsca w szkolnym konkursie plastycznym „PRAWA DZIECKA- oczami dzieci”, wybrała się do sali zabaw SOKOLIKI, by tam bawić się i spędzić razem miło czas.

Dzieci pod opieką p. Aliny Statkiewicz i p. Moniki Kowalczyk z wielkim entuzjazmem wykorzystały darowaną im godzinę w tak atrakcyjnym dla nich miejscu.  Wspólne wesołe zabawy ruchowe przyniosły im wiele satysfakcji i z pewnością przyczyniły się do rozwoju ich sprawności fizycznej oraz zwiększenia integracji zespołu klasowego.

Dziękujemy !!!

Alina Statkiewicz