12.01.2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku. Impreza odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej w Sanoku. Konkurencja była bardzo duża, nasi uczniowie pięknie się zaprezentowali. Uczennica klasy 3b Kornelia Michniowska zajęła I miejsce w kategorii Soliści klas I-III śpiewając ,,Mario, czy już wiesz”. Równie pięknie zaprezentowali się pozostali wykonawcy z naszej szkoły: zespół ,,Haneczki” z klasy 2a oraz klasy 3c, w pastorałce ,,Od serca do ucha”. Helena Kielar uczennica klasy 3a, przygotowała pastorałkę z własnym akompaniamentem. Milena Huczko uczennica kl. 4b wywalczyła wyróżnienie w kategorii Soliści klas IV-VI.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych.

Skip to content