Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo

Rekolekcje wielkopostne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku odbędą się w dniach 13 – 15.03.2023r. w kościele OO. Franciszkanów.

W tych dniach pracujemy według harmonogramu:

Klasy I – III oraz klasy IV
8:00 – 9:35 – lekcje zgodnie z planem (lekcje 1 i 2)
9:40 – wspólne wyjście do kościoła
10:00 – nauka rekolekcyjna ( w środę msza św. z nauką)
Po powrocie do szkoły uczniowie klas IV rozchodzą się do domu lub na obiad i do świetlicy, natomiast uczniowie klas I-III mają zajęcia opiekuńcze z wychowawcą do 11:20. Nie ma dalszych zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych.

Klasy V – VIII
8:00 – 10:30 – lekcje zgodnie z planem (lekcje 1,2,3) lub próbny egzamin dla uczniów z klas 7 i 8.
10:40 – wspólne wyjście do kościoła
11:00 – nauka rekolekcyjna (w środę msza św. z nauką)
Po powrocie do szkoły uczniowie rozchodzą się do domu lub na obiad. Nie ma dalszych zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych.

Informacje dodatkowe:
1. Obiad będzie wydawany po powrocie z rekolekcji.
2. Uczniom, którzy nie korzystają z nauki religii (rekolekcji) szkoła zapewnia opiekę świetlicową i zajęcia integracyjne (sala obok jadalni).

3. Dni rekolekcji nie są dniami wolnymi dla ucznia, a szczegóły organizacyjne podane są w dzienniku elektronicznym.

Maria Korżyk – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen. B. Prugara-Ketlinga w Sanoku