9 kwietnia 2023 roku na stadionie w Besku odbył się I etap ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii chłopców U-12. Wzięło udział 7 reprezentacji szkół z powiatu sanockiego. Reprezentacja naszej szkoły dotarła do finału. W meczu finałowym o 1 miejsce rywalem była Szkoła Podstawowa z Beska. Padł wynik remisowy (0:0), a w rzutach karnych lepsi okazali się chłopcy z Beska i to oni wezmą udział w finale wojewódzkim. Nadmienić należy, że w meczu grupowym reprezentanci naszej szkoły pokonali Besko 3:1. W całym turnieju poza remisem w finale wszystkie mecze chłopcy wygrali zdecydowanie i wysoko prezentując już wysokie umiejętności.

Gratulujemy naszym chłopcom postawy i życzymy dalszych postępów piłkarskich!
Wyniki meczów : SP 1 Sanok – SP Pielnia 7-0.
                           SP 1 Sanok – SP Długie       5-1.
                           SP 1 Sanok – SP Besko        3-1.
Półfinał : SP 1 Sanok – SP Pobiedno    10 – 0.
Finał : SP1 Sanok – SP Besko  0 – 0. Karne 1-2.
Skład drużyny : Filip Kłodowski, Adrian Skiba, Alan Małek, Nikodem Subik, Michał Romaniak, Franciszek Packanik, Norbert Niżnik, Maksymilian Słuszkiewicz.
Opiekun: Roman Lechoszest.

Skip to content