Drodzy Rodzice, Uczniowie oraz Przyjaciele
Szkoły Podstawowej Nr 1 Sanoku

W ramach organizowanego Pikniku Rodzinnego, powstał pomysł, aby w trakcie wydarzenia, które odbędzie się 17 czerwca 2023r. przeprowadzić Kiermasz książek używanych oraz gier planszowych.

Zwracamy się z wielką prośbą o wsparcie prowadzonej akcji. Jeśli macie w domu książki, których już nie czytacie, nie potrzebujecie lub chcecie zrobić miejsce na nowe 🙂 ,  to serdecznie zachęcamy do przynoszenia książek oraz gier planszowych do szkoły.

Książki oraz gry zbierane będą w terminie do dnia 14 czerwca br., i można je przekazywać wychowawcom klas lub nauczycielom języka polskiego.

Pozyskane w ten sposób środki pozwolą przybliżyć realizację celu, jakim jest budowa  bezpiecznego i nowoczesnego placu zabaw dla dzieci.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE do wspólnego zbierania !!!