Miło mi poinformować, że konkurs „Zero waste – mniej kupuję, mniej marnuję” został rozstrzygnięty. Do organizatorów wpłynęły bardzo ciekawe i kreatywne prace uczniów szkolnej świetlicy oraz klas 1-8. Były to m. in. stolik do gry z fotelem wykonanym z plastikowych butelek, olbrzymi pies z tektury, domek dla lalek, łóżko sensoryczne, puf ze starej opony, a nawet stojak na biżuterię wykonany z tarki! Pomysły uczniów przerosły wszelkie oczekiwania organizatorów, którymi były panie Emilia Kot i Joanna Warchoł-Żuchowska. A prace oceniało jury w składzie: Beata Kunik, Dorota Rudy oraz Katarzyna Chowaniec. Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria: klasy I-III

I miejsce: klasa 3a

II miejsce: klasa 2d

III miejsce: klasa 2a

Kategoria: klasy IV-VIII

I miejsce: Maja Brońska-Uczeń kl. 8a

II miejsce: Martyna Posadzka kl. 5b, Maja Herbut i Aleksandra Kogut kl. 4b

Kategoria: świetlica

I miejsce: grupa V

II miejsce: grupa VI

III miejsce: grupa I

Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom! Dziękuję również panu Pawłowi Szałajko za pomoc podczas organizacji konkursu.

Emilia Kot

Skip to content