Zastukała mi do okna piękna wiosna rano,

Miała wianek z kwiatów

Buzie roześmianą …

Zaprosiłam ją do środka z całą serdecznością

Powiedziałam: Wejdź i na długo zostań

Zostań z nami długo ile  tylko zechcesz, ale w sercu mieszkaj i nigdzie nie odchodź!

Wiosna -to piękny czas, kiedy po zimie wszystko na nowo nabiera barw i życia… Dzieci bez względu na wiek cieszyły się jej przybyciem. Mimo utrudnień, naszym uczniom udało się zrealizować bardzo dużo zadań, tematów, prac związanych z nadejściem nowej pory roku i Wielkanocy. Nauczyciele świetlicy wykazali się wyjątkową kreatywnością przygotowując zajęcia i pomagając wykonać prace na konkurs „Wielkanocne Tradycje” w Przemyślu, „Tradycyjna kartka Wielkanocna” w Miejskiej Bibliotece im. Grzegorza z Sanoka, „Moja wymarzona złota rybka” w Krzemiennej, „Moja wymarzona podróż” w ODK „Puchatek”, a nawet w ogólnopolskiej akcji „Dziękujemy medykom”. Było sporo zachwycających efektów tych wszystkich działań, chociaż nie da się ukryć, że zaistniała sytuacja znowu pokrzyżowała nam trochę plany. Mamy nadzieję, że to ostatni raz kiedy pozostają nam wirtualne życzenia? Szczere, radosne, ale jednak nie takie same, jak te gdy patrzymy komuś w oczy…

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy życzyć

Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy…

Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie.

Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi.

Wiary, która daje oparcie kiedy bezradność przerasta….

W imieniu wszystkich nauczycieli świetlicy -Antonina Lech

Skip to content