Miło nam poinformować, że siedmiu naszych uczniów z klasy 8a oraz jeden z klasy 8b zostało powołanych do Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie do lat 16. Zawodnicy, na co dzień reprezentują barwy miejscowego klubu UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK, a są to: Burczyk Sebastian, Czopor Maciej, Karnas Marcel, Niemczyk Kacper, Sawicki Adam, Stabryła Krzysztof, Prokopiak Kacper oraz Tymcio Karol. Zgrupowanie Kadry Juniorów będzie trwać od 26 kwietnia do 1 maja w Katowicach.

Warto dodać, że Ci uczniowie są również aktualnymi Mistrzami Polski w kategorii młodzik, a tytuł wywalczyli przed miesiącem w turnieju finałowym w Oświęcimiu. Czempionami zostali również inni hokeiści z klasy 8a, a są to: Puszkarski Marcel, Słomiana Jakub,Stabryła Szymon oraz Śnieżek Jan.

GRATULACJE !