17 maja 2019r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „Wiosna w sadach i ogrodach”, w którym wzięli udział chętni uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe.

Celem konkursu było:

• Rozwijanie twórczej wyobraźni dzieci.
  • Promowanie młodych talentów plastycznych.
  • Rozbudzanie pasji oraz rozwijanie zainteresowań.

Do organizatora wpłynęło 37 prac płaskich i przestrzennych, wykonanych dowolnymi technikami, często mieszanymi.

Jury w składzie: p. Beata Kunik, p. Maria Korzeniowska i p. Monika Kowalczyk wyłoniło następujących laureatów:

Julia Lubieniecka -grupa III

Laura Szuryn – grupa V

Emilia Bieluk -grupa VII

Magdalena Rec -grupa III

Malwina Guzik – grupa VI

Aniela Stojowska – grupa VII

Emilia Starościak – grupa I

Martyna Niemiec – grupa III

Fabian Kruszyński – grupa III

Malwina Pilch – grupa V

Kamila Gładysz – grupa VII

Lilianna Gunia – grupa VII

Wyróżnienie: Katarzyna Dygoń – grupa I, Klaudia Sobczak – grupa II, Emilia Drwięga – grupa III, Ada Wiśniewska – grupa V, Julita Wyżycka – grupa VI.

Nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy wszystkim uczestnikom konkursu wręczyła p. dyrektor Lidia Mackiewicz-Adamska.

Piękne wiosenne prace plastyczne młodych artystów wykonane pod kierunkiem wychowawców świetlicy: grupa I- p. Agaty Sody, grupa II – p. Oksany Bocyk, grupa III – p. Aliny Statkiewicz, grupa V – p. Alicji Baszak, grupa VI – p. Anny Dobek, grupa VII – p. Emilii Kot zostały wyeksponowane w głównym holu szkoły, które będzie można podziwiać przez najbliższy okres.

Konkurs oraz wystawę pokonkursową zorganizowała p. Alina Statkiewicz.

Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr1 w Sanoku za ufundowanie nagród rzeczowych laureatom konkursu.