W maju w klasach 1-3 został ogłoszony konkurs „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu zawierającego hasło zachęcające do zdrowego stylu życia.  Do konkursu oddano aż 92 prace plastyczne, z których  komisja konkursowa w składzie: P.Beata Dańczyszyn, P.Beata Joniak, P.Urszula Kwiatkowska i P.Paweł Szałajko wyłoniła laureatów i przyznała wyróżnienia.

Dnia 7 czerwca 2021r. odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu z udziałem Pani Dyrektor Marii Korżyk.

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce: Miłosz Łazarz – kl. 1b , Kornelia Michniowska -kl.1b

II miejsce: Tobiasz Gudowski- kl.1a, Zosia Lisowska- kl.1b

III miejsce: Marcel Florko- kl.1d, Julia Łaba –kl.1b, Nadia Horbowy-kl.1d, Miłosz Wójcik- kl.1a

Wyróżnienia: Eryk Gilar- kl.1d, Natalia Woźniak-kl.1d, Ola Stepaniak- kl.1b, Alicja Sośnicka –kl.1d, Daria Wanielista-kl.1d

W kategorii klas drugich:

I miejsce: Magdalena Ziółkowska -kl.2c

II miejsce: Igor Pająk- kl.2b

III miejsce: Eliza Rajtar- kl.2b, Oktawia Hoksa–kl.2d

Wyróżnienia: Wiktoria Makar- kl.2a, Kornelia Solon- kl.2a, Julia Skrabalak- kl.2d, Marta Olejarczyk-kl.2d

W kategorii klas trzecich:

I miejsce: Maria Ślązak -kl.3d

II miejsce: Magdalena Rec- kl.3d

III miejsce: Kacper Kłodowski- kl.3d, Julia Lubieniecka–kl.3d, Julita Wyżycka-kl.3d

Wyróżnienia: Wiktor Król- kl.3d, Julia Smiszkiewicz- kl.3d, Fabian Kruszyński- kl.3c, Katarzyna Dygoń- kl.3a

GRATULACJE!

Wszyscy laureaci i wyróżnieni uczniowie otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.

Beata Dańczyszyn