9.06.2021 r. zaczęli swoją „sportową karierę” uczniowie klas III. Konkurs „Baw się z nami” – to jedyne zawody w kalendarzu Szkolnego Związku Sportowego dla klas I – III. Nasi reprezentanci rywalizowali ze szkołami z naszego powiatu: SP 4 Sanok, SP3 Sanok i SP Strachocina.

Zawody obywały się  w formie wyścigów rzędów. Był bieg z pałeczką sztafetową, przekładanie szarfy, zamiana piłek a także bieg w workach. Emocje były do ostatniego strzału na bramkę.

Ostatecznie uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce (bardzo niedużo brakło do zwycięstwa, bo zaledwie 1 pkt).

1. SP 4 Sanok   25 pkt
  2. SP 1 Sanok   24 pkt
  3. SP Strachocina   12,5 pkt
  4. SP 3 Sanok    8,5 pkt

Naszą szkołę reprezentowali: Julia Kołodziejczyk, Sandra Pilch, Jagoda Mielecka, Konstancja Dziewulska, Lena Dobrucka, Stanisław Robel, Kacper Suchecki, Kacper Kłodowski, Michał Romaniak, Mateusz Markowicz. Opiekun – Dorota Pawlik.

Gratulujemy !!!