Nasza szkoła zakończyła rywalizacje sportową w sezonie 2020/2021 z przytupem.

21.06.2021 r. w Mielcu odbyły się finały wojewódzkie w 4- boju lekkoatletycznym. Ze względu na długi okres nauki zdalnej i izolacji, wyjątkowo zrezygnowano z biegu długiego  i przeprowadzono tylko 3 konkurencje: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową i skok w dal.

Po zawodach rejonowych, które odbyły się w Sanoku, drużyny dziewcząt i chłopców naszej szkoły z drugiego miejsca awansowały do zawodów wojewódzkich.

W bardzo trudnych, upalnych warunkach nasze drużyny zaprezentowały wysoki poziom.

Dziewczyny w składzie: Julia Krzanowska, Kamila Wolan, Alicja Sarnicka, Aleksandra Pisiak, Zuzanna Krok i Małgorzata Sieniawska zdobyły ZŁOTY MEDAL, deklasując swoje rywalki, zdobywając o 77 punktów więcej niż drużyna z II miejsca. Ponadto Julia Krzanowska została najlepszą zawodniczką zawodów zdobywając złoty medal indywidualnie.

Chłopcy również osiągnęli bardzo dobre wyniki i zostali sklasyfikowani na miejscu II (do złota zabrakło 4 punktów), tym samym zdobyli SREBRNY MEDAL. W skład drużyny chłopców wchodzili : Gabriel Firlit, Alex Stroka, Paweł Romaniak, Eryk Trebenda, Michał Proćko i Miłosz Wanielista.

W zawodach rejonowych brali także udział: Aleksandra Mielnikiewicz, Paweł Nanio, Ksawery Janusz i Michał Wiejowski.

GRATULUJEMY!!!

Opiekunami drużyn byli: dziewczęta – Dorota Pawlik, chłopcy – Wiesław Broński – Uczeń.