1 października klasy 7d i 7f udały się na wycieczkę do Kamiannej i Krynicy.Uczniowie zapoznali się z pracą pszczelarza, zobaczyli różne typy uli oraz skosztowali pysznego miodu.     Kolejnym punktem wycieczki był wyjazd kolejką krzesełkową na wieżę widokową w Krynicy Zdroju i spacer ścieżką przyrodniczo – edukacyjną w koronach drzew.Niesamowite widoki oglądane z wysokości 50 metrów zrobiły na uczniach szczególne wrażenie.Po obiedzie uczniowie spacerowali główną aleją uzdrowiska a przewodnik opowiadał o twórczości Nikifora Krynickiego.Pod pomnikiem Adama Mickiewicza uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.      Ciekawym doznaniem było spróbowanie różnego rodzaju wód zdrowotnych w Pijalni Głównej w otoczeniu palm, bananowców i drzewek oliwnych.W drodze powrotnej humory dopisywały, uczniowie dzielili się wrażeniami i radośnie śpiewali najnowsze piosenki.