7 października 2021r. klasa 1d odwiedziła gabinet szkolnego logopedy- p. Joanny Barańskiej- Ciupki. Gospodyni , pani Asia bardzo ciekawie opowiadała dzieciom o swojej pracy, ze szczególnym zwróceniem uwagi na potrzebę korzystania z jej usług przez potrzebujące wsparcia dzieci. Najbardziej interesujące dla dzieci stały się jednak praktyczne ćwiczenia, które w swojej pracy stosuje pani logopeda. Wzbudziły one w nich wiele niepohamowanej radości i sprawiły, że wszyscy mogli spróbować swoich sił w atrakcyjnych logopedycznych wyzwaniach i zabawach .

Dzięki tej wizycie dzieci mogły dowiedzieć się w sposób praktyczny na czym polega praca logopedy oraz poznać sposoby jego pracy.

Alina Statkiewicz