W piątek 8 pazdziernika uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Festiwalu eTwinning, w nauczaniu metodami projektu edukacyjnego. Celem wydarzenia było rekomendowanie współpracy szkolnych aktywności muzycznych FLAMENCO poprzez udział w wydarzeniu eTwininngLiveEvent dla dzieci z Hiszpanii  wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 25 z Rzeszowa  w celu promowania i popularyzowania projektów eTwinning  w środowisku lokalnym poprzez muzyczne aktywności związane z tańcem FLAMENCO w których nasi uczniowie będą brali udział!

Nasi uczniowie nie tylko zaprezentowali  prace projektowe związane z LOGO projektu..FLAMENCO – a project for kids, ale także promowali nasza szkołę w środowisku lokalnym poprzez nagranie na żywo wydarzenia #FlamencoFun 4Everyone, w celu rekomendowania i zachęcenia do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu projektowym.

W festiwalu udział wzięli uczniowie 6a i 7a rozszerzony język angielski.

Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny Wolan i Pani Agnieszki Szychowskiej, które brały udział w przygotowaniach uczniów do występu.

Nauczyciel języka angielskiego  i  koordynator projektów eTwinning Adam Jezierski .