W okresie czasowego ograniczenia działalności szkół od dnia 20 grudnia 2021 r. do dnia 9 stycznia 2022 r. zostaje wprowadzone nauczanie zdalne, tj. z wykorzystaniem metod i technik na odległość.

Przekazuję informacje dotyczące działalności szkoły w tym czasie:

1. Nauka zdalna odbywa się za pomocą aplikacji Microsoft TEAMS oraz dziennika elektronicznego, przy czym uczeń z klas 1-3 powinien korzystać ze sprzętu elektronicznego pod nadzorem osoby dorosłej.

2. Obowiązuje dotychczasowy plan lekcji.

3. Zajęcia lekcyjne prowadzone są online i rozpoczynają się zgodnie z harmonogramem dzwonków w szkole. W klasach 1-3, o czasie zastosowania przerwy, decyduje nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej uwzględniając bieżące potrzeby uczniów.

4. Dodatkowe ważne informacje:

• Szczegóły organizacji nauczania zawiera komunikat dyrektora szkoły z dnia 15.12.2021r. w dzienniku elektronicznym.
  • Podczas nauki zdalnej obowiązuje Regulamin organizacji zdalnego nauczania w naszej szkole, dostępny w zakładce „Nauka zdalna”.
  • Piątek – 7 stycznia 2022r. jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych, zatem nie będzie również nauki w formie zdalnej.

Maria Korżyk – dyrektor szkoły