W grudniowym konkursie pt. „Niebieski Święty Mikołaj” wzięło udział blisko 80 uczniów z klas 1-3, którzy wykonali przepiękne portrety Świętego Mikołaja. Celem konkursu zorganizowanego przez p. Annę Dobek i p. Katarzynę Józefek było rozwijanie zainteresowań dzieci różnymi technikami plastycznymi, kształtowanie wrażliwości artystycznej oraz pogłębienie wiedzy o życiu i działalności Świętego Mikołaja. Z kolei odcienie koloru niebieskiego nawiązywały do tematyki autyzmu, a zwiększanie świadomości na temat autyzmu oraz problemów z jakimi zmagają się osoby z autyzmem jest bardzo ważne. Przy ocenie prac brano pod uwagę: estetykę wykonanej pracy, samodzielność wykonania, oryginalność oraz pomysłowość. Jury w składzie: p. Anna Dobek, p. Katarzyna Józefek, p. Krystyna Berdysz i p. Małgorzata Wojtoń wyłoniły zwycięzców, aczkolwiek było to bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace zasługiwały na wielkie uznanie!

Miejsce 1. Lidia Załączkowska, Izabella Skotnicka,

Miejsce 2.Milena Janusz, Julia Skrabalak,

Miejsce 2. Zuzanna Lasota, Milena Smolińska,

Wyróżnienia: Magdalena Kopeć, Nikola Kostur, Liliana Florko, Daria Wanielista, Hubert Michniowski, Miłosz Wójcik, Marika Baran, Oliwia Bąk, Julia Płodzień, Pola Dobrucka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content