Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem, a trochę najlepszym przyjacielem, a dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce. Mają uszy, które potrafią naprawdę słuchać, ramiona, które mocno trzymają i miłość, która nie ma końca. Są powiernikami sekretów, oparciem, źródłem bezwarunkowej miłości i odpoczynkiem serca. Wspierają, doceniają, inspirują. Niejednokrotnie są dla wnuków wzorem do naśladowania. Z tej ogromnej wdzięczności i miłości do babć i dziadków uczniowie klas 1-3 pod kierunkiem p. Anny Dobek i p. Katarzyny Józefek stworzyli filmik z życzeniami oraz podziękowaniami. A istotnie jest za co dziękować, bo to właśnie dom babci i dziadka jest miejscem, do którego wnuki mogą przyjść zawsze, gdy tego potrzebują, a ich ramiona ogrzewają serca wnuków nawet w najsmutniejszych chwilach. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy dobrego zdrowia, dużo optymizmu i spełnienia wszystkich marzeń oraz zapraszamy do obejrzenia okolicznościowego filmiku!

Skip to content