Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta, które na dobre zadomowiły się w naszym kraju. Celebrujemy je w rodzinnym gronie, ale i również w szkole. Dzięki naszemu zaangażowaniu, w tych dniach babcie i dziadkowie mogą się poczuć jeszcze bardziej wyjątkowo. Warto więc przygotować dla nich niespodziankę płynąca prosto z  serca…

 21 stycznia 2022 r. także i uczniowie kl. 1 d z wielką radością i przejęciem wykonywali szereg zadań, których celem było – sprawienie przyjemności oraz wdzięczność za opiekę, troskę i miłość, ich ukochanym i niezastąpionym BABCIOM  i  DZIADKOM.

Dzieci z wypiekami na twarzy wykonywały piękne, kolorowe laurki, składały życzenia, śpiewały piosenki, tańczyły walczyka oraz rock and rolla…

Kochanym  Babciom  i Dziadkom,

W dniu Ich Święta,

Życzymy  wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze.

Dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz miłości

I samych słonecznych dni  😉

                                                                                                 Alina Statkiewicz

Skip to content