5 kwietnia 2022 r. w Zarzeczu k. Przeworska z udziałem trzech szkół z województwa Podkarpackiego odbył się finał w gimnastyce sportowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentantki naszej szkoły zajęły trzecie miejsce. Talentem i pracą doszły do finału wojewódzkiego i na zakończenie mogły cieszyć się z brązowych medali drużynowo. Dodatkowo Natalia Rycyk zajęła trzecie miejsce indywidualnie w konkurencji skoku kucznego i rozkrocznego przez skrzynię. Ciekawostką jest to, że była nasza wychowanka Konstancja Iwańczyk poprowadziła reprezentację Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku do drużynowego wicemistrzostwa województwa. Sama zaś została najlepszą gimnastyczką turnieju. Dziewczynom dziękujemy za postawę i gratulujemy. Oto skład reprezentacji naszej szkoły: Aleksandra Ropel, Emilia Więckowska, Natalia Rycyk i Kornelia Rycyk.

Opiekunem drużyny był Roman Lechoszest.