W hali sportowej  w Szkole Podstawowej w Padwi Narodowej rozegrano Finał Wojewódzki IMS w unihokeju chłopców. Reprezentacja naszej szkoły grając ambitnie,  z zaangażowaniem wywalczyła tytuł v-ce mistrzowski, zdobywając srebrne medale. Zaczęło się od meczów grupowych i wygranych z SP Nagoszyn 4:0 oraz SP Wietlin 2:1. Następnie po awansie do grupy finałowej zremisowaliśmy z SP Stara Wieś 1:1, przegraliśmy 0:1 z SP Żurawica (późniejszym zwycięzcą),  by na koniec pokonać inną sanocką drużynę, SP4 3:1 (zajęła trzecie miejsce).  Na pewno szkoda tego jedynego przegranego  meczu, tym bardziej że bramka dla przeciwnika padła w mocno kontrowersyjnych okolicznościach. No ale żeby wygrywać trzeba zdobywać gole, czego nam się w tym meczu nie udało. Z drugiej strony dwa lata wcześniej ta sama drużyna grając w kategorii ID nie zdobyła medalu a teraz niewiele zabrakło do końcowego triumfu. Gratulacje!

Szkołę naszą reprezentowali: Mateusz Mateja, Jakub Nowak (bramkarze), Miłosz Bąk, Szymon Klucznik, Konrad Król, Leon Samborski, Kajetan Kulikowski, Bartosz Marczak, Dawid Michałek, Filip Fałek.

Opiekun, pan Dariusz Fineczko