Dnia 29 kwietnia 2022r. w holu naszej szkoły odbył się „Dzień Nowych Technologii w Edukacji”. W ramach tego dnia uczniowie mogli zapoznać się z najnowszymi urządzeniami i technologiami jakimi dysponuje nasza szkoła.

Społeczność szkolna mogła się zapoznać z możliwościami oraz zastosowaniem między innymi takich urządzeń jak drukarka 3D, okulary VR czy też Gimbal.

Ponadto szkolny zespół robotyki zaprezentował swoje roboty firmy Lego i Lofi Robots, które zostały stworzone i zaprojektowane na zajęciach z robotyki.

Oprócz prezentacji, dzieci brały udział w zorganizowanych specjalnie dla nich konkursach, a nagrody dla najlepszych były na bieżąco drukowane na drukarce 3D.

Pokaz i prezentacje przygotowali uczniowie klasy 7b: Bartosz i Robert Schabowscy oraz Marcel Ochał, a także uczniowie klasy 7c: Agnieszka Drozd, Jakub Pustała i Gabriel Tylka.

Opiekunem uczniów był pan Marcin Pełech.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA KRÓTKIEJ RELACJI Z TEGO WYDARZENIA.