Dnia 9.05.2022r. zostały ogłoszone wyniki w MIĘDZYKLASOWYM KONKURSIE W UKŁADANIU KOSTKI RUBIKA oraz wręczone dyplomy i nagrody.

Konkurs odbył sie 25.04.2022r. Do rywalizacji przystąpiło 17 uczniów z klas drugich i trzecich.

Zadaniem uczniów było ułożenie kostki 3x3x3 w jak najkrótszym czasie. Każdy zawodnik indywidualnie czekał na sygnał START i rozpoczynał z tego samego ustawienia kostki,a następnie informował o zakończeniu ułożenia kostki poprzez wypuszczenie jej z rąk.

Czas był mierzony stoperem ręczynm.

Konkurs nadzorowała 3 osobowa komisja w składzie:

Beata Dańczyszyn

Urszula Kwiatkowska

Anna Gaździk – Kaliniecka

W czasie trwania całego konkursu zawodnikom towarzyszyły wielkie emocje, skupienie i ogromna rywalizacja.

Pani dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody dla laureatów i uczestników.

Zwycięzcą konkursu został Artur Michalski z klasy 2a ułożenie kostki 3x3x3 zajęło mu 45:92s.

II miejsce – Adam Firmanty z klasy 3c z czasem 59:28s.

III miejsce – Filip Lenkiewicz z klasy 2a z czasem 1:01:85s

Pozostali zawodnicy wykazali sie również bardzo dobrym czasem.

Wyróżnienie otrzymali:

Mikołaj Gładysiewicz

Natalia Woźniak

Wiktoria Starościak

Eryk Gilar

Łucja Przygórzewska

Aleks Szałajdewicz

Kostka Rubika to nie tylko naprawdę świetna zabawa, ale przede wszystkim doskonała gra logiczna która potrafi rozwijać umiejętność sprawnego myślenia.

Klasa 2d najliczniej uczestniczyła w konkursie, a także najwięcj osób potrafi ułożyć całą kostkę.

Pani dyrektor doceniła starania uczniów i wręczyła czek dla klasy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania swojej pasji.

Beata Dańczyszyn

Urszula Kwiatkowska