W dniu 7.06.2022r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Sanoku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka:

– matematycznego: „SZÓSTKA W ROZUMIE”,
– przyrodniczego: „O tytuł MISTRZA Nauk Przyrodniczych”. Zadania konkursowe obejmowały wiedzę i umiejętności z zakresu chemii, biologii, geografii i fizyki – po 7 bardzo ciekawych zadań z każdego przedmiotu.

Z przyjemnością informujemy, że: „MISTRZEM Nauk Przyrodniczych” została Marysia Kalbarczyk – uczennica kl. 8b naszej szkoły ex aequo z Adamem Zwolenik (SP3 Sanok). Ze względu na udział Marysi w wycieczce szkolnej, nagrodę odebrała nieco później.

Z kolei w XVI edycji konkursu matematycznego „SZÓSTKA W ROZUMIEIII miejsce zdobyła Hania Szala z kl. 8e również ex aequo z Kacprem Malejki z SP8 w Sanoku.

Serdeczne podziękowania i gratulacje !!!