23 czerwca 2022 roku w dużej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku odbyło się Uroczyste Zakończenie Sportowego Roku Szkolnego. Spotkanie rozpoczął taniec w wykonaniu dziewcząt z klas czwartych

. Następnie prowadzący Roman Lechoszest powitał Panią dyrektor Marię Korżyk, wszystkich przybyłych nauczycieli i oczywiście dzieci i młodzież naszej szkoły. Po czym zostały przypomniane największe sukcesy sportowe uczniów w kończącym się roku szkolnym. Kolejnym punktem imprezy było przedstawienie ,,dziesiątki ” najlepszych uczniów – sportowców dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wyróżnieni zostali nagrodzeni pucharami , medalami , dyplomami oraz pierwsze trójki nagrodami rzeczowymi. Wręczono także dyplomy ,, za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych”, tym uczniom, którzy uczestniczyli w zawodach odnosząc sukcesy, ale nie zmieścili się do ,,dziesiątek”. Spotkanie zakończył występ gimnastyczek , które zaimponowały umiejętnościami. Wszystkim uczniom , którzy brali udział w jakichkolwiek zawodach przyczyniając się do ogólnego sukcesu szkoły dziękujemy i życzymy udanych wakacji.