W czwartkowe popołudnie, 23 czerwca 2022 roku, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego ósmoklasistów. Moment ten był pełen emocji i wzruszeń, dumy i satysfakcji, a także radości i niepewności, wobec tego, co nowe i nieznane. Absolwenci  i ich rodzice podziękowali wychowawcom i nauczycielom za ich trud i ciężką pracę. Pani dyrektor Maria Korżyk wspólnie z przewodniczącym Rady Rodziców, panem Maciejem Mazurem oraz wychowawcami klas ósmych wręczyła nagrody najlepszym uczniom, a także listy gratulacyjne ich rodzicom. Podczas uroczystości została również przyznana statuetka Absolwenta Roku, która trafiła do uczennicy klasy 8b – Marii Kalbarczyk. Uczniowie klas ósmych pożegnali się krótkim programem taneczno-wokalnym i udali się na Bal ósmoklasisty, gdzie bawili się do … późnego wieczora.