W codziennym pędzie często zapominamy o tym, jak ważne są relacje z najbliższymi. Lekceważymy z pozoru błahe czynności i wspólnie spędzony czas.

22 czerwca 2022 r. z okazji kończącego się Roku Rodziny, uczniowie 7e zaprosili całą społeczność szkolną klas 4-8 na program artystyczny, będący wyrazem wdzięczności dla rodziców, dziadków i opiekunów- także tych szkolnych – za czas, który poświęcają na wychowanie dzieci i młodzieży.

Młodzi artyści zwrócili uwagę na to, że rodzina i dom kojarzą się z dobrocią, miłością, ciepłem i akceptacją. To tam człowiek szuka schronienia w trudnych momentach. To tam zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc bliskich. Bez domu, rodziny życie byłoby puste, pozbawione radości i miłości.

I trudno się z nimi nie zgodzić…

Bardzo dziękujemy artystom za to, że chcieli oraz za to, że udowodnili, iż można dokonać rzeczy niemożliwych .