W piątek, 24 czerwca 2022r. społeczność szkolna spotkała się na uroczystości kończącej rok szkolny 2021/2022.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała pani dyrektor Maria Korżyk, która przedstawiła sukcesy uczniów w bieżącym roku szkolnym oraz pogratulowała wszystkim osiągnięć, szczególnie uczniom kończącym szkołę.

Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Rodziców, pan Maciej Mazur, który pogratulował uczniom, podziękował za trud nauczycielom i wręczył nagrody.

Kolejnym punktem programu było uroczyste przekazanie sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu oraz przedstawienie nowej przewodniczącej szkoły. Absolwenci szkoły zostali pożegnani przez naszych pierwszoklasistów miłym słowem i słodkim upominkiem.

Po zakończonej uroczystości uczniowie udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.