W dniu 1 września na orliku szkolnym odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.
W krótkiej akademii uczniowie klasy 7a wspólnie z przewodniczącą  szkoły Marysią Piecuch nie tylko przywitali Panią dyrektor Marię Korżyk i Panią wicedyrektor Annę Serbin, ale także Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Macieja Mazura.
Pani dyrektor przywitała wszystkich i jednocześnie życzyła wszystkim uczniom  dobrych ocen i zaangażowania oraz kreatywnego poszukiwania i odkrywania swoich pasji.
Następnie uczniowie wraz z przewodniczą przywitali serdecznie pierwszoklasistów  a po odśpiewaniu hymnu państwowego zaprezentowali krótkie wiersze dotyczące kończących się wakacji i jednocześnie przypominające dzieciom nie tylko o szkolnych obowiązkach, ale także przypominali  ze w naszej szkole jest zawsze szałowo i oczywiście życzyli wszystkim udanego, radosnego i niezapomnianego Roku Szkolnego!!