Uroczystość wręczenia stypendiów Burmistrza Miasta Sanoka za wysokie wyniki w nauce odbyła się we wtorek 30 sierpnia 2022r. w auli Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że spośród 151 uczniów ze szkół podstawowych, którzy otrzymali stypendia naukowe, aż 36 – to uczniowie naszej szkoły.

Stypendia wręczali burmistrz Tomasz Matuszewski i wiceburmistrz ds. oświaty Grzegorz Kornecki. Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciele władz Uczelni Państwowej, dyrektorzy sanockich szkół, rodzice i pracownicy Wydziału Edukacji, Kultury i Turystyki Urzędu Miasta.

GRATULUJEMY!!!     JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI!!!

Przypominamy, że o stypendium za wyniki w nauce mogą ubiegać się uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen z obowiązkowych zajęć edukacyjnych, wynoszącą: 5,4 w przypadku uczniów  klas od czwartej do szóstej oraz 5,3 -w przypadku uczniów klas siódmych i ósmych lub uczniowie klas 8., którzy z egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej uzyskali co najmniej 90% możliwych do zdobycia punktów oraz średnią ocen z obowiązkowych zajęć edukacyjnych wynoszącą co najmniej 4,75.