Kompleks boisk sportowych „Orlik” :

SPORTOWA SOBOTA W SP 1

SPORTOWA SOBOTA w SP 1 – 18 września 2021

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

W sobotę 18 września 2021r., w godz. 13:00 – 16:00 odbędzie się Jesienny Sportowy Turniej Rodzinny dla uczniów klas 1-4 oraz ich Rodziców/Opiekunów.

Miejsce: Kompleks boisk ORLIK, a w przypadku złej pogody – sale gimnastyczne (wejście od strony hali sportowej).

Podczas imprezy:

• Rozgrywki sportowe z nagrodami (pisemne zgłoszenie dziecka i opiekuna)
  • Zabawy z animatorami (dla WSZYSTKICH chętnych dzieci)

DODATKOWO dla WSZYSTKICH CHĘTNYCH:

• Mobilny Punkt Spisowy
  • Mobilny Punkt Szczepień
  • Namiot Profilaktyczny
  • Punkt informacyjny w zakresie form pomocy udzielanych przez MOPS w Sanoku

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. gen. B. Prugara-Ketlinga w Sanoku oraz Burmistrz Miasta Sanoka

NARODOWY DZIEŃ SPORTU -TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W sobotę 11 września 2021r. na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbył się Turniej Piłki Nożnej dla klas ósmych, siódmych i szóstych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. Tego dnia w całej Polsce obchodzony   był Narodowy Dzień Sportu.

Z tej okazji w piłkarskim turnieju wzięło udział około sześćdziesięciu uczniów naszej szkoły. Dominowali chłopcy, ale grały również dziewczyny. Założeniem Turnieju było sprawdzenie się w sportowej rywalizacji. Aktywność fizyczna, przeżywanie emocji oraz integracja społeczności uczniowskiej. Rozegrano mecze grupowe, a także o poszczególne miejsca. Na koniec turnieju podobnie jak w finale ostatnich Mistrzostw Europy padł wynik remisowy i podobnie jak w Londynie strzelano rzuty karne. Wszyscy uczestnicy dostali słodki upominek oraz napoje. Organizatorem Turnieju był Roman Lechoszest.

Prezenty dla uczniów ufundowało Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.

NARODOWY DZIEŃ SPORTU

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna, która otwiera setki placówek sportowych w całym kraju. Ten dzień otwarty to tysiące bezpłatnych treningów, zajęć i wydarzeń sportowych rozsianych po całym kraju. Co roku w Narodowym Dniu Sportu bierze udział kilkaset tysięcy Polaków.
Z tej okazji w sobotę 11 września 2021r. Na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku w godzinach 14.00. –18.00. odbędzie się Turniej piłki nożnej dla klas szóstych, siódmych i ósmych ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. Drużyna , reprezentacja klasy może składać się z dziewcząt i chłopców. Kapitanowie drużyn(klas) proszeni są o potwierdzenie udziału w Turnieju do nauczyciela wychowania fizycznego Romana Lechoszesta. Dla uczestników przewidziane są skromne upominki.