Alfabetyczny wykaz nauczycieli:
mgr Adamkiewicz Magdalena – język polski
mgr Antoszczuk Rafał – religia
mgr Antonowicz Jan – religia wyz. prawosławnego
mgr Banaś – Pastyrzak Karolina – nauczyciel wspomagający
mgr Baszak Alicja – edukacja wczesnoszkolna
mgr Bednarczyk Magdalena – język angielski
mgr Berdysz Krystyna – biblioteka szkolna
mgr Białowąs Edyta – historia, wos
mgr Bochnowska Ewa – edukacja wczesnoszkolna
mgr Bocyk Oksana – wychowawca świetlicy
mgr Broński – Uczeń Wiesław – wychowanie fizyczne
mgr Bryndza Dorota – edukacja wczesnoszkolna
mgr Burnat Maria – geografia
mgr Chowaniec Katarzyna – wychowanie fizyczne
mgr Chrobak Małgorzata – język angielski
mgr Ćwikła Magda – wychowanie fizyczne, informatyka
mgr Dańczyszyn Beata – edukacja wczesnoszkolna
mgr Dec Mirosława – muzyka
mgr Dobek Anna – wychowawca świetlicy
mgr Drwięga Marek – wychowanie fizyczne
mgr Dudek Rafał – nauczyciel wspomagający
mgr Dufrat – Chodorowska Katarzyna – język angielski
mgr Fineczko Dariusz – wychowanie fizyczne
mgr Florczak Elżbieta – matematyka
mgr Gaździk – Kalinecka Anna – nauczyciel wspomagający
mgr Gładysiewicz Piotr – muzyka, wychowawca świetlicy
mgr Gocek Katarzyna – wychowawca świetlicy
mgr Grzybała Katarzyna – matematyka
mgr Jara Marianna – język ukraiński
mgr Jezierski Adam – język angielski
mgr Joniak Beata – historia
mgr Józefek Katarzyna – nauczyciel wspomagający
mgr Kopczyk Monika – nauczyciel wspomagający
mgr Kot Emilia – wychowawca świetlicy
mgr Kowalczyk Monika – nauczyciel wspomagający
mgr Kozak Iwona – religia
mgr Krawczyk Tomasz – nauczyciel wspomagający
mgr Królicka Beata – edukacja wczesnoszkolna
mgr Kulpińska Zofia – edukacja wczesnoszkolna
mgr Kunik Beata – plastyka, szachy
mgr Kusior Anna – wychowanie fizyczne
mgr inż. Kwiatkowska Urszula – nauczyciel wspomagający
mgr Lech Antonina – wychowawca świetlicy
mgr Lechoszest Roman – wychowanie fizyczne
mgr Leśniak Jolanta – historia
mgr Lewandowska Anna – język polski
mgr Lewek Magdalena – nauczyciel wspomagający
mgr Łakus Izabela- nauczyciel wspomagający
mgr Łopatowska Krystyna – matematyka, informatyka
mgr Marć Joanna – język angielski,
mgr Marek Bożena – religia
mgr Marusia Jerzy – religia
mgr Mazepa Marek – informatyka
mgr Mielecka Maria – edukacja wczesnoszkolna
mgr Mierzwa Lucyna – plastyka, technika
mgr Mrugała Kinga – nauczyciel wspomagający
mgr Najdecka Magda – nauczyciel wspomagający
mgr Najsarek Anna – język niemiecki
mgr Nester Alicja – język polski
mgr Niżnik Dorota – wychowawca świetlicy
mgr Obłój Beata – nauczyciel wspomagający
mgr Olender Halina – edukacja wczesnoszkolna
mgr Ostrowski Andrzej – wychowanie fizyczne, szachy
mgr Pacan Grzegorz – religia wyz. grekokatolickiego
mgr Pawlik Dorota – wychowanie fizyczne
mgr Pelczarska Grażyna – fizyka
mgr Pelczarska Halina – język polski
mgr Pełech Marcin – informatyka, technika
mgr Podstawska Edyta – rewalidacja
mgr Polańska Maria – język polski
mgr Rogowska-Gocek Monika – nauczyciel wspomagający
mgr Rolnik Anna – język angielski
mgr Rudy Dorota – nauczyciel wspomagający
mgr Rzemińska Anita -język angielski
mgr Sałaciak Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
mgr Serafin Karolina – język niemiecki
mgr Soda Agata – edukacja wczesnoszkolna
mgr Statkiewicz Alina – wychowawca świetlicy
mgr Stawarczyk Agnieszka – przyroda, biologia
mgr Stefański Paweł – język angielski
mgr Szałajko Paweł – wychowawca świetlicy
mgr Szałkiewicz – Uczeń Agnieszka – nauczyciel wspomagający
mgr Szklanny Sabina – matematyka
mgr Szychowska Agnieszka – nauczyciel wspomagający
mgr Śliwka – Warankiewicz Monika – nauczyciel wspomagający
mgr Warchoł – Żuchowska Joanna – przyroda, biologia
mgr Wilusz Barbara – rewalidacja
mgr Winnicka Lucyna – przyroda, chemia
mgr Witkiewicz Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
mgr Wojtoń Małgorzata – biblioteka szkolna
mgr Wojtowicz Lucyna – wychowawca świetlicy
mgr Wolan Magdalena – język polski
mgr Wolanin Tomasz – wychowanie fizyczne
mgr Zagórski Piotr – wychowanie fizyczne
lic. Zajdel Anna – nauczyciel wspomagający
mgr Zarzyczna – Tomczuk Agnieszka – język polski
mgr Ziemiańska Elżbieta – nauczyciel wspomagający
mgr Zoszak Jacek – język angielski

Pedagog:
mgr Lucyna Wojtowicz
mgr Ewelina Wójcik

Psycholog:
mgr Beata Kozłowska

Logopeda:
mgr Joanna Barańska – Ciupka

Kierownik świetlicy
inż. Małgorzata Wydmuch