W trzecim dniu finałów wojewódzkich w gimnastyce sportowej występowali chłopcy w ramach Igrzysk Dzieci. W finale spotkały się 4 szkoły z województwa Podkarpackiego. Reprezentacja naszej szkoły zajęła trzecie miejsce. Chłopcy rywalizowali w trzech konkurencjach: ćwiczenia wolne na macie gimnastycznej, wymyk przodem do podporu przodem na drążku i skok rozkroczny przez kozioł.

Indywidualnie Hubert Michniowski zajął 2 miejsce w wieloboju, 2 miejsce w ćwiczeniach wolnych oraz 2 miejsce w skoku rozkrocznym przez kozioł. Karol Sander zajął 2 miejsce w wymyku na drążku. Ponadto naszą szkołę reprezentowali Miłosz Fal i Olgierd Sośnicki.

Gratulujemy chłopcom wicemistrzostwa województwa i zachęcamy do dalszej pracy nad sobą, życząc kolejnych sukcesów!

Opiekunem drużyny był Roman Lechoszest.

Skip to content