19 czerwca 2024 roku  w naszej szkole miało miejsce uroczyste zakończenie klas VIII. W części oficjalnej Pani dyrektor Maria Korżyk wspólnie z wychowawcami klas ósmych wręczyła nagrody uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce. Przekazane zostały także listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców. 

Podczas uroczystości została przyznana statuetka Absolwenta Roku, którą otrzymał uczeń klasy 8b – Jakub Serwatko. Nagrodzona została również finalistka kuratoryjnego konkursów przedmiotowego z języka ukraińskiego Mariia Basenko z klasy 8a.

Wśród ósmoklasistów znalazła się uczennica, która uzyskała 100% frekwencję w ciągu czterech lat nauki Agata Grzebieniak z klasy 8b.

Uczniowie pożegnali się krótkim programem artystycznym, który zakończył się polonezem, wykonanym przez wybranych uczniów poszczególnych klas. W trakcie akademii uczniowie podziękowali paniom dyrektor, wszystkim nauczycielom, rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły.

Na koniec uczniowie udali się na Bal Ósmoklasisty, gdzie bawili się późnego wieczora.