W dniu wczorajszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie wokalnym „Zaśpiewaj” organizowanym przez Osiedlowy Dom Kultury „Gagatek”. Wszyscy nasi młodzi wokaliści zaprezentowali się świetnie. Szczególną uwagę jury przykuły uczennice klasy IIc: Julia Wrótniak i Marcelina Gładysiewicz, które zdobyły III m oraz Nela Pankiewicz i Emilia Sowa- zdobywając wyróżnienie (klasyb1-3). W kategorii klas 4-8 II na drugim miejscu uplasowała się Kornelia Michniowska (Vb), trzecie miejsce zdobyła Milena Huczko (VIb), natomiast Nikola Kłodowska otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy wszystkim świetnych występów.