Dnia 28 maja 2025 r. w Sali Gobelinowej Zamku Królewskiego w Sanoku nastąpiło ogłoszenie wyników XXI edycji konkursu ortograficznego „O PIÓRO BURMISTRZA MIASTA SANOKA”.

Trzecioklasiści szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu sanockiego, pisząc dyktando, przeszli egzamin ze znajomości zasad ortografii.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas:

3a – Alicja Kondyjowska, Oliwia Dąbrowiecka, Zuzanna Strzałka,

3b – Mateusz Borczyk, Szymon Bryt, Stanisław Konieczko.

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3b – Stanisław Konieczko w ortograficznych zmaganiach zajął III miejsce.

Stasiowi gratulujemy, a wszystkich uczniów zachęcamy do zabawy z ortografią i doskonalenia ortograficznej czujności.