4 lipca, w godzinach od 8.30 do 12.00 zapraszamy uczniów do odbioru zaświadczeń o wyniku Egzaminu Ósmoklasisty.
Zaświadczenia będzie można odbierać w sekretariacie szkoły. Jeżeli zaświadczenia nie może odebrać rodzic/opiekun lub dziecko to należy wystawić dla osoby odbierającej w imieniu rodzica/opiekuna lub dziecka upoważnienie do odbioru. Osoba taka musi się również potwierdzić swoje dane dokumentem ze zdjęciem.

Zapraszamy