18 listopada młodzież z klas ósmych uczestniczyła w Dniu Otwartym zorganizowanym przez ZS nr 3 w Sanoku. Nasi uczniowie pod opieką p. Krystyny Berdysz oraz p. Moniki Kowalczyk brali udział w pokazach z fizyki i chemii, zwiedzali specjalistyczne pracownie na terenie szkoły, poznawali kierunki kształcenia oraz zapoznawali się z możliwościami pracy oraz dalszego kształcenia w zawodach poszukiwanych na runku pracy.

Najodważniejsi mogli sprawdzić swoje umiejętności w pracy na specjalistycznych maszynach wykrawających.

Nasi uczniowie godnie reprezentowali swoją szkołę, byli aktywni podczas spotkań i chętnie podejmowali dyskusję zadając pytania dotyczące kształcenia w ZS 3 oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

Monika Kowalczyk