Zapraszamy do relacji z tegorocznej edycji eTwinning Events! 2022-2023

https://padlet.com/matrinpe/la-claqueta-an-audiovisual-school-project-5t7kaf2tpny5sewc

Clapperboard live TV BEST SCHOOL PRACTICE eTw fun 4 everyone!!

Europejskie Odznaczenie!

Event eTwinning w Rzeszowie w SP 25 - MUSIC MAKES THE FILM COMES ALIVE 
https://drive.google.com/file/d/1kmAbSnhjTjRzY9cZ9UwzbwwtFlWRgRCl/view
Creativity4Diversity Join#eTwinning4Diversity
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wydarzeniu eTwinning Day w ramach promowania prac metodami projektu edukacyjnego i świętowania różnorodności w Europie. Nasi uczniowie zaprezentowali lekcję.. Creativity4Diversity Join#eTwinning4Diversity


W wydarzeniu wzięli udział uczniowie z klasy 6a,7a i 8c wspólnie z rodzicami oraz Panią dyrektor.

Szczególne podziękowania dla Pana Macieja Mazura Przewodniczącego Rady Rodziców!!!

Koordynator projektów eTwinning

Adam Jezierski

#eTwinningDay..in a FLAMENCO WAY!

W dniu dzisiejszym (10.052022) uczniowie naszej szkoły wspólnie ze szkołami partnerskimi z Hiszpanii i Turcji wzięli udział w wydarzeniu eTwinningDay Live online #eTwinning Day in a Flamenco Way !

Nasi uczniowie podczas spotkania zaprezentowali nie tylko kreatywne prace projektowe, ale także wyrażali własne opinie dotyczące aktywności prac projektowych, w których w ciągu roku szkolnego uczestniczyli. 

Zachęcamy do oglądania strony projektuhttps://twinspace.etwinning.net/192773/home 

i padleta ewaulacji https://padlet.com/adam_jezierski781/wjg9o8v2m7dkz0bb

W wydarzeniu dzisiejszym i w aktywnościach projektowych udział brali uczniowie klas 6a, 7a i 8c rozszerzony j.ang.

Congratulations on performing online https://youtu.be/LD_OFHY4MCE 

and …BUENOS  FLAMENCO OLE!!!!

WYDARZENIE ETWINNING!

22 MARCA 2022

Uczniowie z klasy 7a SP1 eTwinning Team wzięli udział wspólnie z dziećmi z partnerskich szkół z Hiszpanii w prezentacji… #FlamencoDANCE4kids – Basic
Steps&HandClapping.
Simply watch and enjoy …QELIJO DANCE ..CALLE REAL…VAMOUS FLAMENCO .

ETWINNING EVENT – FLAMENCO CLAPPING HANDS

W dniu 1 marca eTwinning Team SP1 Sanok z okazji ostatniego dnia karnawału wzięliśmy udział w wydarzeniu eTwinning Live  na prośbę naszych partnerów z Hiszpanii z ktorymi uczestniczymy wspólnie w projekcie Flamenco for kids.
Tym razem nasi uczniowie zaprezentowali aktywność CLAPPING HANDS in a FLAMENCO STYLE nie tylko w promowaniu aktywności karnawałowych bez zabaw muzyczno tanecznych,  ale także w wyrażeniu emocji z zaprzestaniem działań wojennych w Ukrainie #STOPWAR!! 
https://youtu.be/ZVBnKbdecgw
W wydarzeniu udział wzięli uczniowie klas 6 i 7a oraz 8c!! 

Adam Jezierski

SAFE INTERNET DAY eTwinning Live Events

Uczennice naszej szkoły dołączyły do spolecznosci eTwinnerow na padlet eTwinning Live Event ..SAFE INTERNET DAY by creating posters https://padlet.com/wilka2413/znrkxttmn4xqvd0q

Brawo dla dziewczyn za pomyslowosc i oczywiście..
IMAGINATION&CREATIVITY !
Two Thumbs UP!!!
Maja Borowiec i Gabrysia Pająk 8c
Marysia Kmiotek 7a
Olivia Szuma 
Ashley Dorocka Jach 
Ania Grabon 
Aniela Stojowska 6a

Zachęcamy do oglądania i oczywiście tworzenia własnych pomysłów!! 
GIVE it a GO EVERYONE!!!

Koordynator eTwinning 
Adam Jezierski 

FLAMENCO CHRISTMAS SINGING- ETWINNING EVENT!

W dniu 17 grudnia nasi uczniowie z klas 6a i 7a- SP1 eTwinning Team brali udział w wydarzeniu Christmas Flamenco Singing.
Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy i zaprezentowaliśmy hiszpańską kolędę..Fue.en Belen – „Do Betlejem ” w stylu FLAMENCO!!

FESTIWAL ETWINNING

W piątek 8 pazdziernika uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Festiwalu eTwinning, w nauczaniu metodami projektu edukacyjnego. Celem wydarzenia było rekomendowanie współpracy szkolnych aktywności muzycznych FLAMENCO poprzez udział w wydarzeniu eTwininngLiveEvent dla dzieci z Hiszpanii  wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 25 z Rzeszowa  w celu promowania i popularyzowania projektów eTwinning  w środowisku lokalnym poprzez muzyczne aktywności związane z tańcem FLAMENCO w których nasi uczniowie będą brali udział!

Nasi uczniowie nie tylko zaprezentowali  prace projektowe związane z LOGO projektu..FLAMENCO – a project for kids, ale także promowali nasza szkołę w środowisku lokalnym poprzez nagranie na żywo wydarzenia #FlamencoFun 4Everyone, w celu rekomendowania i zachęcenia do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu projektowym.

W festiwalu udział wzięli uczniowie 6a i 7a rozszerzony język angielski.

Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny Wolan i Pani Agnieszki Szychowskiej, które brały udział w przygotowaniach uczniów do występu.

Nauczyciel języka angielskiego  i  koordynator projektów eTwinning Adam Jezierski .

ETWINNING LIVE EVENT – CELEBRATING THE DIVERSITY!

W piątek  11 czerwca 2021r. na szkolnym Orliku odbyło się WYDARZENIE eTwinning Live Event – Celebrating the Diversity! 
Uczniowie Sp1 eTwinning Team z okazji Święta Rożnorodności w Europie przygotowali nie tylko prace projektowe związane z promowaniem różnorodnych  aktywności  EURO 2020, ale także nagranie LiveEvent zachęcające wszystkich do oglądania spotkań piłkarskich oraz oczywiście szacunku i tolerancji wobec innych. https://youtu.be/Cz3HVOZNBhA We are the People who SHOW more and simply study BETTER!! 
W wydarzeniu brali udział uczniowie klas 6a, 7c i 8b! Thanks for the effort and creative FUN! Podziękowania również dla Pana Macieja Mazura autora nagrania. 

Nauczyciel prowadzący – Adam Jezierski 

rpt

ETWINNING LIVE EVENT NA ŻYWO

W czwartek 20 lutego odbyło  się wydarzenie eTwinning Live Event na żywo. Była to lekcja Języka angielskiego i muzycznych atrakcji karnawałowych metodami projektu edukacyjnego.

Celem wydarzenia było zaprezentowanie lekcji kreatywności językowych  1, 2, 3 IMAGINATION&CREATIVITY oraz rekomendowanie współpracy aktywności muzyczno –scenicznych  LEARN2 MOVE 4FUN, w której dzieci i młodzież prezentują muzyczne aktywności podczas lekcji karnawałowej na podstawie  muzycznych przebojów z przeszłości, do teraźniejszości oraz jednocześnie rozpoczęliśmy oficjalnie kampanię – „ Celebrate the  best  way  the 15th eTwinning birthday”!!!

Nasi uczniowie nie tylko zaprezentowali aktywności których uczą się podczas zajęć w szkole na języku angielskim z zasad gramatyki , ale przede wszystkim zachęcali wszystkich do aktywności pracami projektu edukacyjnego wraz z muzycznymi występami,  a przy tym promowali nasza szkołę w środowisku lokalnym i oczywiście dzięki wydarzeniu LIVE eTwinning Event także i w Europie.

Nasi uczniowie zdecydowali się  zaprezentować dwa utwory  z przeszłości  „,There is a PARTY „ DJ Bobo;  „Can you feel it?” – The Jacksons 5 oraz j utwóry  z obecnej dekady „Can’t stop the feeling” – Justina Timberlake,  Icona Pop –„Emergency”  i  „ I LOVE it”!!

Wszyscy uczestnicy wydarzenia  biorąc udział w lekcjach aktywności muzyczno – językowych znakomicie się bawili, a przy tym oczywiście uczyli w kreatywny sposób..

W wydarzeniu udział wzięli rodzice i  uczniowie klas 4a,5a, 6c i 7b rozszerzony język angielski oraz przede wszystkim Pani dyrektor Maria Korżyk i Pani wice-dyrektor Anna Serbin

Serdeczne gratulacje i zapraszamy do oglądania naszych wystęów!!

MAKE SURE YOU WATCH, THERE IS NO WAY TO GET BORED!!!

PROJEKTY ETWINNING 2017/18

W I semestrze nasi uczniowie zakończyli pracę w projekcie A MUSIC BLAST FROM THE PAST- OTWÓRZ

za który uczniowie klas 4c, 5b i 7d roz. j.ang. otrzymali nie tylko Krajowe Odznaki Jakości z Polski, Chorwacji i Francji ale przede wszystkim Europejską Odznakę Jakości eTwinning 2017 za udział w projekcie – „A MUSIC BLAST FROM THE PAST”

SERDECZNE GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW!!!!!!!

Tymczasem, nasi uczniowie na bieżąco pracują w projekcie 4SEASONS FEST- OTWÓRZ

w którym jak dotychczas zaprezentowali się na Festiwalu eTwinnig w Rzeszowie gdzie podczas prezentacji teatralno-scenicznych promowali naszą szkołę w środowisku lokalnym i propagowali prace metodą projektu edukacyjnego i programu eTwinning.

Poza tym brali udział w konkursie – na logo projektu 4SEASONS FEST oraz prezentacjach – „Moda na Jesień 2017 w południowej Europie”; „Świąteczne przysmaki w południowej Europie” oraz „Karnawałowe miejsca i przysmaki na południu Europy” – prezentacje eTwinning.

24.01 2017 dla rodziców klas 4c , 5b i 7d.

Dnia 25.10.2017 r. nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości  eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning „A MUSIC BLAST FROM THE PAST!!!”.

Odznaki – 123

Twinspace.etwinning