1 czerwca 2023 r. kl. 2d w ramach programu POZNAJ POLSKĘ, wybrała się na wycieczkę autokarową do Nowosiółek. Celem wycieczki było propagowanie aktywnego trybu życia, poznanie bieszczadzkiej flory i fauny oraz udział w różnorodnych formach rekreacyjno- integracyjnych.

W szkoleniu w OSADZIE PODRÓŻNIKA o tytuł BIESZCZADZKIEGO ZAKAPIORA dzieci mogły zmierzyć swoje siły w konkurencjach  zręcznościowo- sprawnościowych – rzucie kaloszem, podkową, strzelaniu z łuku, biegach w worku, przeciąganiu liny, wbijaniu gwoździ i rzucie toporkiem. Po wyczerpujących konkurencjach przyszedł czas na wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku,  obserwacje przyrodnicze, zabawy rekreacyjne na placu zabaw oraz słodki deser w cukierni SŁODKI DOMEK w Lesku.

Ten słoneczny, piękny dzień pełen radosnych przeżyć  przyniósł wszystkim dzieciom dużo satysfakcji i zadowolenia,  na co wskazywały ich uśmiechnięte i promienne twarze 😉

Wycieczkę z okazji DNIA DZIECKA zorganizowały- p. Monika Kowalczyk i p. Alina Statkiewicz.

Alina Statkiewicz