30 maja 2023 w G2A Arena w Jasionce odbyła się uroczysta gala podsumowania konkursów przedmiotowych zorganizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W wydarzeniu uczestniczyli wszyscy laureaci konkursów przedmiotowych, a także licznie zgromadzeni dyrektorzy szkół, nauczyciele i rodzice. Dyplomami i pamiątkowymi odznakami wyróżniono 312 laureatów, w tym 2 uczniów naszej szkoły: Alicję Krettek – uczennicę klasy 6c oraz Franciszka Serafina z klasy 8e (opiekun p. Karolina Serafin). Nasi uczniowie uzyskali wspaniały wynik w konkursie z języka niemieckiego. Franek otrzymał również statuetkę za zajęcie I miejsca w województwie. Uzdolnionym uczniom pogratulowały – Wojewoda Podkarpacki, Pani Ewa Leniart i Podkarpacki Kurator Oświaty, Pani Małgorzata Rauch.

Uroczystość stanowiła także doskonałą platformę do podsumowania konkursów kuratoryjnych, osiągnięć oraz świętowania sukcesów młodych talentów.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko językowych!

Skip to content