W dniu 4 września 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2023/2024.
Przewodnicząca Szkoły Aniela Stojowska przywitała panią dyrektor Marię Korżyk, wicedyrektor Annę Serbin, przedstawicieli Rady Rodziców, zebranych gości, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców i uczniów.
Następnie głos zabrała pani dyrektor, która serdecznie wszystkich przywitała zebranych, a w szczególności uczniów klas pierwszych oraz przekazała życzenia uczniom i gronu pedagogicznemu owocnej pracy w nadchodzących miesiącach.
Po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły uczniowie klasy VIIa zaprezentowali krótki program artystyczny. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych i zapoznali z planem zajęć na nowy rok szkolny.

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom życzymy kolejnego roku szkolnego pełnego radości i sukcesów!