Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę, tj. 2 grudnia 2023r. o godz. 9:00 na „Mikołajkowy Turniej Rodzinny”.

W zmaganiach sportowych (konkurencje niespodzianki) wezmą udział uczniowie z klas I-III oraz ich rodzice, czyli duet : dziecko + opiekun.

Imprezie towarzyszyć będzie akcja charytatywna – kiermasz słodkości. Dochód przeznaczony będzie na wsparcie powrotu do zdrowia naszej uczennicy Martynki Posadzkiej – wielokrotnej mistrzyni Polski, Europy i Świata w fitnessie gimnastycznym.

Gościnnie wystąpi zespół gimnastyczny, zawodnicy klubu UKS „Spartanie” Zahutyń.

Startujemy o godz. 9:00, ale rejestracja uczestników rywalizacji sportowej rozpocznie się od 8:35.

UWAGA: Wejście od strony hali sportowej. *** Mile widziany strój Mikołajkowy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału (wymagana pisemna deklaracja rodzica, szczegóły p. Roman Lechoszest) oraz kibicowania!!!

Życzę Wszystkim dobrej zabawy,
Maria Korżyk – dyrektor szkoły

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku oraz Społeczność Szkolna.