Serdecznie zapraszamy na V CHARYTATYWNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SHLPN organizowany przez ZS nr 3 i ZS nr 5 w Sanoku. W programie turniej piłki halowej oraz liczne atrakcjami, a dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia 12-letniej Martynki Posadzkiej – uczennicy naszej szkoły.

Start9 grudnia 2023 r., godz. 8:30 w hali sportowej ZS nr 3 w Sanoku, ul. Stróżowska 16.

Martynka to trzykrotna mistrzyni świata, wielokrotna mistrzyni Polski i Europy w fitnessie gimnastycznym, która od kilku lat zmaga się z poważną chorobą. Obecnie nastąpił nawrót choroby i potrzebne jest NASZE WSPARCIE.

Czasami tak niewiele potrzeba, żeby pomóc drugiemu człowiekowi, bo każdy nawet najmniejszy gest, może mieć wielkie znaczenie. Dlatego z całego serca zapraszamy do sportowego kibicowania i wsparcia.

Podczas Turnieju odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych, zbiórka do puszek i aukcje. Gościnnie wystąpią gimnastycy z UKS SPARTANIE ZAHUTYŃ, przyjaciele Martynki.

Do wylicytowania będzie m.in. opaska kapitańska z podpisem Kuby Błaszczykowskiego, piłka z podpisami zawodników i szkoleniowców I Drużyny Wisły Kraków, koszulka podpisana przez Joannę Jędrzejczyk, rękodzieła, vouchery podarunkowe, książki z autografami i wiele innych.

Jednocześnie informujemy, że Martynka jest podopieczną Fundacji ISKIERKA, gdzie także można udzielić wsparcia dokonując wpłaty na indywidualne konto.