Mam zaszczyt i przyjemność poinformować, że w dniu 18 grudnia został rozstrzygnięty konkurs  świetlicowy na „Kartkę pełną Świąt” dla uczniów  klas 1-3, zorganizowany przez p. Antoninę Lech. Udział wzięło 12 uczniów, zwycięzców wyłoniły p. Krystyna Berdysz i p. Małgorzata Wojtoń.

Godne uwagi jest to, że każda praca była zupełnie inna i ciekawa mam wrażenie  wykonana z prawdziwą dziecięcą radością, a nierzadko z artystycznym polotem. Najważniejsze jest jednak to, że każda z nich jest własnoręczna i może trafić do drugiego człowieka niosąc ze sobą pozytywną energię. W dzisiejszym świecie tradycja wykonywania kartek i wysyłania ich zanika, a  w obecnej przymusowej izolacji tym bardziej warto kultywować takie małe- Wielkie gesty!

Przedstawiam zwycięzców:

1 miejsce Julita Wyżycka klasa 3d

2 miejsce Maja Górka klasa 3c

3 miejsce Jan Kozłowski klasa 3d

Oraz dwa wyróżnienia dla  uczennic klasy 1d: Juliany Brud i Alicji Sośnickiej

Z powodu pandemii na ten moment nie możliwe jest wręczenie nagród osobiście dlatego są od dziś do odebrania w Szkole na portierni. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom i mamy nadzieję, że przyznane nagrody zachęcą Was do dalszych kreatywnych działań, a może kolejnych sukcesów? Tego z całego serca życzymy!

Z uwagi na tematykę konkursu i czas w jakim ogłaszam wyniki pozwolę sobie złożyć Wszystkim pełne ciepła życzenia:  Niech te Święta sprawią, że w sobie i drugim człowieku odkryjemy skrawek NIEBA! Zachęcam aby nagrodzone kartki podarować komuś bliskiemu, albo komuś kto się wcale nie spodziewa? (znajdziecie je w torbach z nagrodami)

Antonina Lech