Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo

Informuję, że w dniach  26 kwietnia – 2 maja 2021 r. zajęcia lekcyjne dla klas 1-3 odbywać się będą w formie hybrydowej. Oznacza to, że nie więcej niż 50% uczniów z klas 1-3 uczy się stacjonarnie w szkole, natomiast pozostali uczniowie z klas 1-3 uczą się zdalnie.

Harmonogram nauki zdalnej:

• W poniedziałek i wtorek (26 i 27 kwietnia 2021): Klasy: 1a, 1b, 1c, 1d, 2a i 2d – uczą się stacjonarnie w szkole, natomiast pozostałe klasy – zdalnie.
  • W środę i czwartek (28 i 29 kwietnia 2021): Klasy: 3a, 3b, 3c, 3d, 2b i 2c – uczą się stacjonarnie w szkole, natomiast pozostałe klasy – zdalnie.
  • Piątek – 30.04.2021 r. jest dniem wolnym od zajęć. Szkoła zapewnia opiekę uczniom, których rodzice pracują w zawodach wpierających walkę z pandemią, bez wyżywienia. Informację o konieczności zapewnienia opieki należy przekazać kierownikowi świetlicy do wtorku 27.04.2021 do godz. 14:00.
  • Dzieci z klas 1-3 zapisane na obiady lub na świetlicę, korzystają z tych form na warunkach i w godzinach sprzed zawieszenia zajęć stacjonarnych. Zajęcia świetlicowe będą organizowane w miarę możliwości w grupach uczniów z danej klasy.

Nauka w szkole odbywa się zgodnie z funkcjonującymi od 1.09.2020 r.szkolnymi Procedurami zapewnienia bezpieczeństwa.

Proszę rodziców o zaopatrzenie dzieci w maseczki konieczne do przebywania uczniów w części wspólnej szkoły (korytarze, toalety, szatnia).

Klasy 4 – 8 kontynuują naukę w trybie zdalnym.

Maria Korżyk – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku